Informační >> Návštěva restaurace Ganga

Návštěva restaurace Ganga

Vydáno dne 18. 08. 2009 (4246 přečtení)
   Včera jsem měl konečně možnost navštívit indickou vegetariánskou restauraci Ganga v Radlicích, o níž jsme Vás před delší dobou informovali.


   Když jsem dorazil do parčíku v Pechlátově ulici v Radlicích, rozhlížím se a nikde nic nevidím. Pak jsem nad vchodem do jednoho domu spatřil ceduli s nápisem Ganga. Zvenku to vypadalo podivně, neboť vše kolem vchodu probíhá nějakou rekonstrukcí, ale i tak jsem se rozhodl vejít.

   Prošel jsem do domu a na konci chodby mi nápis poradil, že restaurace je za dveřmi vpravo. Otevřel jsem a k mému překvapení jsem zjistil, že celá restaurace je schovaná ve sklepení domu. Sešel jsem tedy dolů a objevil menší, leč velice útulnou restauraci v příjemně chladných sklepních prostorách. V horku, které zrovna ten den panovalo byly tyhle chladné prostory opravdů příjemnou změnou.

   Zasedl jsem ke stolu a začal prohlížet jídelní lístek. "Samé lákavé pokrmy, a ke všemu vegetariánské", říkal jsem si. No fajn. Netrvalo ani pár minut a obsluhující slečna se přišla zeptat copak že si to dáme dobrého. K pití jsem si objednal indické lassi s mangem a k jídlu Coorg curry s houbami a bambusovými výhonky.

   Slečna pak na stůl donesla i džbánek s čistou vychlazenou vodou. Byl jsem mile překvapen. Ne všude Vám dají k dispozici k napití obyčejnou vodu a navíc vychlazenou. Zde je to zřejmě běžná praxe, neboť u všech obsazených stolů měli hosté takový džbánek.

   Zanedlouho mi přinesli objednané jídlo které nebylo jen pastvou pro oči. Musím říci, že oběd v podobě Coorg Curry s houbami byl opravdu vynikající. A porce řekl bych více než dostatečná (a to toho sním hodně).

   "Tuhle vegetariánskou restauraci určitě zas navštívím", řekl jsem si když jsem zaplatil a pomalu stoupal po schodech ze sklepních prostor restaurace. Příjemná obsluha, prostředí, dobré jídlo a nijak závratné ceny. Nemohu jinak než doporučit každému, kdo rád vegetariánská jídla.


   Restaurace má otevřeno každý všední den od 11 do 19 hodin a najdete ji na adrese Pechlátova 25/104 v Praze 5, Radlicích. Více na www.indickarestaurace.eu

  Související články:


[Aktuální známka: 1,33 / Hodnoceno: 3x ]Autor: mr3ska | Vytisknout článekVyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera