Reggae a Ska >> Je tomu již 61 let...

Je tomu již 61 let...

Vydáno dne 06. 02. 2006 (5490 přečtení)
  Dnes 6. února roku 1945 daroval Jah život malému Robertu Nestovi Marleymu. Bob ve svém životě zažil spoustu věcí. Jeho láskou k Ritě počínaje a poznáním tajemství Rastafariánství konče.

   Všechny jeho cenné zkušenosti jsou navždy uschovány v jeho překrásných písních pro nás všechny. Právě díky jeho písním je mi tolik blízký...Je zvláštní jak vám může být tak blízký někdo koho jste nikdy neznali. Již mnohokrát jsem si položil otázku a Bob mi na ní dal odpověď. Jeho píseň Exodus kde zpívá: "Otevři své oči a nahlédni do svého nitra. Jsi spokojen s životem, který žiješ?" mi otevřela oči a nasměrovala mě po cestě Rastamana. Za to mu patří všechny moje díky a věřím, že mě jeho hudba bude provázet až do smrti.

   O Bobovi by se dalo mluvit hodiny a hodiny, ale na to tu není prostor. Vzpomeňte tedy dnes na Boba, zapalte mu třeba svíčku a pusťte si nějakou jeho písničku. Vzdejte díky Jahovi za to, že tu s námi Bob byl a tolik nám toho dal. A pokud jste ještě nenašli svojí cestu, přeji vám aby to bylo třeba díky Bobovi.

   Jah Rastafari vám všem žehnej

  Související články:


[Aktuální známka: 1,21 / Hodnoceno: 19x ]Autor: Michal | Vytisknout článekVyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera