Zajímavé akce >> Feher Fekete Kerek křtili nové CD

Feher Fekete Kerek křtili nové CD

Vydáno dne 26. 12. 2007 (5385 přečtení)
  Opět jsme se po delší době sešli s mladoboleslavskou kapelkou Feher Fekete Kerek hrající reggae, promíchávané s ragga, ska, Balkánem, cikánským čardášem a punkem, a podporované výstupy tanečními kreacemi východní Arménské školy.

  Tato akce se konala v mladoboleslavské Rychtě na Štěpánce, kde, aby nám koncert nepřišel málo, jsme dokonce měli i čest na vlastní oči vidět křest alba RASTA IS BOOSTER. Po osmé hodině večerní, v pátek 21.prosince, začala na rychtě znít z beden hudba - nějaký ty DJs.. Lidi se bavili,..ale stejnak všichni čekali jen na Fehery.
  Kolem čtvrt na jedenáct se zhaslo. Na pódium přišel Pepa (basa) s turbanem na hlavě a zvláštním oblečkem a zapálenou čajovou svíčkou, kterou položil před sebe na zem. Po něm Klíča (kytara), Láďa (ten hraje na takový to černobílý, co se tahá a na jedné straně to má takový mini klávesy  - harmonika se tomu říká?), pak Radúz, Pankáč, pan bubeník a tak se tam vlastně všichni sešli se zapálenou svíčkou, kterou položili na okraj pódia k bednám, zvláštními oblečky, klobouky, turbany,..
  Po zahrání asi pěti písniček se ohlásila pauza, Klíča s Radúzem se převlékli za pány z teleshoppingu a šlo se na plac. Viděli jsme, jak můžeme jejich RASTABOOSTER použít jako nůž na mazání másla na chleba, jako zrcátko, jako ochranu na prst při kousání nehtů proti ukousnutí celého prstu, a po příchodu Pepy s Pankáčem i odolnost RASTABOOSTERu proti ohni (500°C), či vodě. Posléze jsme byli upozorněni, že na tomto vynálezu je nahráno i 15 melodií, které si můžeme dokonce i poslechnout!!
  Teleshopping byl ukončen vhozením RASTABOOSTERu mezi křičící dav fanoušků, a my jedeme dále, jedeme dále, přátelé! Zpěv, řev, tleskání, tanec a všechny možné kreace jsme mohli slyšet a vidět v publiku až do ranní, skoro, půl jedné hodiny. Parádní akce, skvělá atmosféra, vynikající hudba.. jen tak dál, hoši! Ale noc nekončí, noc nekončí, noc je dlouhá, po nich jede ještě jeden vlak.. Opět DJ's..a lidi se bavili dál..
  A nezapomínejme, že všichni žijem na jedný lodi - a každý z nás je veslo, které uvádí tu obrovskou loď do pohybu, a jakým směrem se budeme ubírat, bude záležet na každém z nás..na každém z nás..


www.feherfeketekerek.net, http://www.youtube.com/watch?v=WbOm8v6Swps
Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera