Reggae a Ska >> Buju Banton opět nominován na Grammy

Buju Banton opět nominován na Grammy

Vydáno dne 04. 12. 2010 (4342 přečtení)
   Gargamenl Music s potěšením oznamují, že zpěvák Buju Banton byl za své nejnovější album popáté nominován na cenu Grammy v kategorii Nejlepší reggae album. Toto album bylo z větší části nahráno právě v Gargamel Music studiu v Kingstonu a obsahuje ty nejzajímavější písně, které Banton napsal od svého vstupu do hudebního byznysu.


Buju Banton   Album vyšlo v září a hned se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard's Reggae Albums a na šestadvacátém místě v hitparádě Heatseekers. Nyní je album na prvním místě v Newyorské a Floridské hitparádě Top 20 Reggae Albums, dále na prvním místě v Richie B's Jamaica Music Countdown a na místě čtvrtém v CMJ's World Music chart.

   Mezi hlavní hity jmenovaného alba patří "Do Good", "Struggle Together" a především "Battered & Bruised". Album se díky své skladbě "Innocent" stalo mimojiné neoficiální hymnou všech Free Buju aktivit

   Předchozí alba za něž byl Buju na cenu Grammy nominován byla Rasta Got Soul (2009), Too Bad (2007), Friends for Life (2004) and Inna Heights(1999).

   Novinka ohledně Grammy přišla hned poté co soudce federálního soudu James Moody povolil Bantonovi, který je v domácím vězení, vystupovat na akci na Floridě. Zpěvák byl po 11 měsíců vězněn v Pinellaské věznici a nyní bude moci, po více než roce, znovu vystupovat.

zdroj: Gargamel Music, Inc.

  Související články:


[Aktuální známka: 1,40 / Hodnoceno: 5x ]



Autor: mr3ska | Vytisknout článek



Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme




Náhodný odkaz
na partnera