Životopisy >> Abja - s láskou dokážete cokoliv

Abja - s láskou dokážete cokoliv

Vydáno dne 25. 06. 2009 (7826 přečtení)
   Ještě jste neměli tu čest, setkat se s hudbou tohoto zpěváka? Myslím, že o dost přicházíte. Abja je talentovaný zpěvák, skladatel a producent pocházející ze St.Croix na Panenských Ostrovech.


Abja   "While inna Red I hour" je Abjiho první plnohodnotné, nebo jak se u náš říká dlouhohrající album. Piplal své dovednosti a své úspěchy  sdílel s publikem New Yorku po několik let, jako zpěvák a producent Survival Soundz Crew z Brooklynu. Objevil se i na jedné kompilaci vydané u I Grade Records v listopadu 2002. Jeho skladba "Crucial Confessions" si získala pozornost a hrála se po celých Spojených Státech, Karibiku a dokonce i v Evropě.

   Abja se snaží, aby zmizely hranice mezi takzvanou "Rebel music" a reggae jako takovým. Vytváří hudbu, která vyzdvihuje duši a mysl. Jeho hlas má určité vlastnosti potřebné k tomu, aby skrze něj mohl zprostředkovávat lidem emoce, od lásky až k určité formě vnitřní revoluce.

   "Zpívám takové písně, které by měly pomoci zpřetrhat některé duševní a společenské bariéry. S láskou je možné vše. Když milujete, neexistuje v životě žádná překážka. Umění ve formě hudby je jakýmsi způsobem komunikace, díky níž můžeme rozšířit dobré, ale i špatné myšlenky. Proto je důležité tvořit hudbu, která bude pozitivně laděná jež bude odrážet třebas emoce lidí. Prostřednictvím Jaha Rastafariho jsem našel co jsem hledal. Má duše je volná stejně jako mé písně, šířící se asi jako ozvěny v tvé hlavě a nebo stále stoupající půlměsíc." - Abja 

   Abja je umělec, který svou sílu a energii přenáší na všechny kolem sebe. Zpívá o síle mysli a sebevědomí, ale i o nutnosti být stále pokorný. Je velmi oblíben na pódiích v okolí New Yorku. Nyní pracuje na svém prvním větším turné, aby mohl své poselství šířit po celém světě.

  Související články:


[Aktuální známka: 1,50 / Hodnoceno: 2x ]Autor: mr3ska | Vytisknout článekVyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera