Informace o webuHistorie webu: V roce 2004, po cca sedmi letech od doby kdy jsem se já, Mr3ska, začal více zajímat o obsah textů reggae hudby a tím se dostal k rastafariánství, jsem se rozhodl založit web jež bude mít za úkol informovat o rastafariánství širší veřejnost.

  Zprvu jsem sám překládal životopisy reggae umělců a texty o rastafariánství z cizích webů. Když jsem měl už na svém provizorním webu dost informací, začal jsem přemýšlet jak tento web zviditelnit. Rozhodl jsem se proto pro spuštění své první vlastní domény. První web, jež jsem tehdy začal provozovat nesl jméno "Mrtriska.com".

  Během těch zhruba dvou let provozu webu "Mrtriska.com", jež si i mnozí z našich nynějších čtenářů stále pamatují, jsem se seznámil s několika dalšími lidmi, pro které bylo téma rastafariánství něčím, co je chytlo za srdce a chtěli jeho poselství šířit dál. Dali jsme tedy hlavy dohromady a během těch dvou let jsme napsali a přeložili něco kolem devadesáti článků.

  Po oněch cca dvou letech, během nichž se web stal celkem známým, jsem zjistil, že stávající hosting již nedostačuje požadavkům systému webu. Rozhodl jsem se, během přechodu k jinému poskytovateli webových služeb, také změnit adresu webu, aby vystihovala jeho tématické zaměření. Po delších diskusích s členy redakce bylo vybráno nynější jméno "Onelove.cz", jež bylo nápadem Oťase "Nesty" Blaila. Již je to více jak tři roky, co web běží pod novým jménem.


Čeho jsme dosáhli: Během minulého roku jsme rozšířením tématických okruhů webu díky novým autorům získali nemálo dalších stálých čtenářů.

  Rozšířili jsme funkce webu z pouhých informačních stránek na systém obsahující mnohé další praktické funkce jako je fórum, soukr.zprávy, databáze textů písní, knihovnička a další.

  Jako jeden z mála webů si držíme status "bez reklamy". Vzhledem k tématickému okruhu webu nechceme obtěžovat naše čtenáře zbytečnými reklamami. Jediné reklamní materiály, které na webu najdete jsou odkazy na akce, které stojí za to navštívit.

  Našemu webu bylo také 8.1.2007 bez jakýchkoliv problémů schváleno přidělení ISSN čísla (ISSN 1802-3266), což je mezinárodní standardní číslo seriálové publikace (registruje pokračující zdroje, shromažďuje informace nezbytné pro identifikaci a bibliografickou kontrolu, zpřístupňuje tyto soubory a poskytuje další služby).

  Díky našemu webu byla také založena česká rastafari komunita.

  Část členů redakce, ale i část našich čtenářů přispívá za pomoci "Adopce na dálku" na zlepšení životních podmínek chlapci z Guiney. Další naší činností jsou například charitativní akce v rámci nadace "Divoké husy".Zpět
Vyhledávání na webu

rozšířené hledání
 

  Podporujeme
Náhodný odkaz
na partnera